کتابخانه Materialize css

کتابخانه Materialize css

آموزش کتابخانه Materialize css

 

این‌ فریم‌ ورک‌ یکی‌ دیگر‌‌‌‌ از کتابخانه های بسیار قدرتمند‌‌ css‌‌‌‌‌‌‌ است که شباهت زیادی به فریم ورک بوت استرپ ‌دارد.

برای استفاده از این فریم ورک قدرتمند کافیست سری به سایت این فریم ورک به که آدرس آن را در زیر برای شما قرار داده ایم بزنید.

Materialize css

زمانی که وارد این صفحه میشوید، میتوانید به سه طریق از این فریم ورک استفاده کنید:

1- از طریق دانلود کردن (با کلیک روی گزینه ی دانلود، فایل های مورد نیاز شما دانلود میشود و میتوانید با آدرس دادن آن فایلها در پروژه ی خود از آنها استفاده کنید.

2- دومین راه استفاده از CDN آن است که این روش نسبت به سایر روش ها بیشتر توصیه میشود (زیرا در این روش از سرعت لود صفحه ی شما کاسته نمیشود) که برای استفاده از این روش کافیست لینک های ارائه شده توسط وبسایت را کپی و در قسمت head پروژه ی خود پیست کنید.

3- راه سوم استفاده از NPM که برای استفاده در نرم افزار Visual Studio  بکار میرود در این روش سایت به شما یک دستور میدهد که باید آن را در قسمت ناگت پکیج کنسول (Nuget Package) که برای دسترسی به آن باید به منوی Tools > Nuget Package Manage و گزینه ی Package Manager Console بروید و دستور را در آنجا paste کنید و دکمه ی اینتر (Enter) را فشار دهید.

نکته: دقت کنید که برای استفاده از روش دوم و سوم نیاز است که شما حتماً به اینترنت متصل باشید.

 

برای استفاده از کدهای این فریم ورک هم کافیست برای تگ مورد نظر یک کلاس تعریف کنید و کلاس های این فریم ورک را در آن استفاده کنید.

برای نمونه میتوانید به مثال زیر توجه کنید:

<div class="card-panel tell">This Is Test</div>

برای اطلاع از سایر کلاس های این فریم ورک میتوانید از خود این سایت استفاده کنید؛ 

این سایت تمامی کلاسهای موجود در فریم ورک خود را به صورت دسته بندی شده و کامل در منوی سمت چپ خود جای داده است که شما عزیزان میتوانید از آن استفاده کنید

 

انتقادات و پیشنهادهای خود را راجب این مقاله در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.


این مقاله فایلی برای دانلود ندارد
برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری عضو شوید.